Gizlilik Politikamız « Inova Patent | Marka Tescili | Patent Tescili | Web Tasarım | Logo Tasarım | Marka Sorgulama

Gizlilik Politikamız

Gizlilik Politikamız

Inova Patent olarak; olarak tüm müşterilerimizin ve web sitesi ziyaretçilerimizin bilgilerini korumakla sorumlu olduğumuzun bilincindeyiz.

Kontrolümüz altındaki bilginin hatalı kullanılmasını, kaybolmasını ve değiştirilmesini önlemek amacıyla Inova Patent web sitesinde gerekli güvenlik önlemleri alınmıştır. Bilgileriniz veri merkezimizde bulunan güvenli bir ortamda, bir veri tabanı içerisinde depolanmaktadır.

Öncelikli izniniz olmadan ya da mahkeme kararıyla istenmediği takdirde kişisel bilgileri asla paylaşmadığımızdan, satmadığımızdan veya kiralamadığımızdan emin olabilirsiniz. Bize teslim edilen bilgilere, sadece bu bilgileri sizinle temasa geçmek ya da isteğiniz doğrultusunda size e-mail göndermek amacıyla kullanan yetkili görevliler erişebilir.

Web sitesi ziyaretçilerimizin gizliliğini korumakla yükümlüyüz; gizlilik politikamız kişisel bilgilerinizi nasıl koruduğumuzu göstermektedir.

"Kişisel Bilgiler", bir kişinin adı veya e-posta adresi gibi, bir bireyi tanımlamakta kullanılabilecek bilgilerdir.

Gönüllü ve isteğe bağlı gönderimleriniz aracılığıyla olanlar dahil olmak üzere, size hizmet sunduğumuz süre boyunca, bültenimize kaydolurken, kaynakları indirirken veya ücretsiz bir deneme sürümüne kaydolurken bize sağladığınız bilgileri, kişisel bilgileriniz olarak topluyoruz.

Topladığımız kişisel bilgileri size sağladığımız hizmetlerimizi iyileştirmek ve geliştirmek, size uygun kullanıcı deneyimi sunmak, soru ve isteklerinize yanıt verebilmek, araştırma ve geliştirme yapmak ve eğilimleri analiz etmek için kullanırız.

Bunlara ek olarak, e-posta adresinizi, ürünümüzle ilgili bilgi ve pazarlama içerikli mesajlar göndermek amacıyla da kullanabiliriz. Inova Patent tarafından gönderilen bütün mesajlarda mevcut olan "Üyelikten Ayrıl" tuşuna tıkladığınız zaman bu mesajlar size gönderilmeyecektir.

Inova Patent, bu sitede toplanan bilgilerin tek sahibidir. Mahkeme kararıyla talep edilmediği müddetçe, kişisel bilgilerinizi hiçbir koşulda üçüncü taraflara satmayız, kiralamayız veya onlarla paylaşmayız.

Bizimle paylaşmış olduğunuz tüm kişisel verileriniz, 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu md. 12 doğrultusunda gizli olarak saklanacak ve ticari amaçlarla üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır. İzinsiz erişimi önlemek, veri güvenliğini korumak ve bilgilerin doğru kullanılmasını sağlamak için çevrimiçi olarak topladığımız bilgileri korumak ve güvenlik altına almak amacıyla fiziksel, elektronik ve yönetimle ilgili prosedürleri uygulamaktayız. Ancak, İnternet üzerinden gerçekleştirilen hiçbir aktarım yönteminin veya hiçbir elektronik depolama yönteminin %100 güvenli olmadığını unutmayın. Kişisel bilgileri aldığımızda, bunları yetkisiz erişime, açıklanmaya veya değiştirilmeye karşı korumak için gerekli ve makul tüm çabaları gösteririz.

Memnun olan müşterilerimizin kişisel görüşlerini sitemizde yayınlıyoruz. Onayınızı alarak sizin de görüşlerinizi yayınlayabiliriz. Görüşlerinizi güncellemek veya silmek isterseniz, info@inovapatent.com.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz

Sitemiz, gizlilikle ilgili uygulamaları Inova Patent’e göre farklılık gösteren diğer web sitelerine bağlantılar içerir. Bu sitelerden herhangi birine kişisel bilgilerinizi veriyorsanız, bilgileriniz bu sitelerin Gizlilik Politikaları tarafından yönetilir. Ziyaret ettiğiniz tüm web sitelerinin Gizlilik Politikalarını dikkatli bir şekilde okumanızı öneririz.

Gizlilik politikamız hakkında sorularınız veya daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa info@inovapatent.com.tr adresine bir mesaj göndererek bizimle iletişime geçebilirsiniz.