Kreatif « Inova Patent | Marka Tescili | Patent Tescili | Web Tasarım | Logo Tasarım | Marka Sorgulama

Kreatif

Inova Patent; ürün ve hizmetlerinizi “markalaştırmayı” hedefleyen bir platformdur.

Çağın gerekleri doğrultusunda, dijital çözümlere odaklanmıştır.

Markalaşma için ideal yol haritanızı belirler. Bunun için öncelikle hedef kitlenizi, sektörünüzü ve sunduğunuz artı değerleri analiz eder. Veriler ışığında, “bilimsel marka iletişimi parametrelerine dayalı”, ayağı yere sağlam basan bir yol haritası çizer. Yol haritası ve elindeki veriler ışığında yaratıcı kampanyalar, çarpıcı çalışmalar üretir.

Doğru stratejiye ve büyük fikre inanır. Markalaşmanızın, ürün ve hizmetinizin dikkat çekmesinin ve tercih edilmenin yolu budur çünkü.

Doğru kurgulanmış bir isim, bir markanın en değerli varlığıdır.

Gerekli ön araştırmaları yaparak önceden alınmamış bir marka adı bulmaya dikkat ediyoruz. Sonrasında, ürün/hizmetinizi en iyi yansıtacak bir marka adı geliştiriyoruz. Bu noktada kreatif uzmanlarımız ile pek çok akılda kalıcı ve çarpıcı alternatif üzerinde çalışıyor, en güçlü marka adını çıkarmaya odaklanıyoruz.

Logo tasarımınızı kurumsal iletişim sürecinizin ve kurumsal kimliğinizin bir parçası olarak entegre bir anlayışla değerlendiriyoruz.

Inova Patent çatısı altındaki uzman tasarımcılar, müşterilerinizin katında güvenilirliğinizi ve akılda kalıcılığınızı sağlamaya odaklanıyor. Marka amaçlarınız doğrultusunda bazen çarpıcı, bazen sade, ama her zaman profesyonel ve güçlü logo tasarımları sunuyor.

Görsel algı insan psikolojinin önemli bir parçasını oluşturur. Tüketici psikolojisinde de görsel unsurlarınız özel bir öneme sahiptir. Kurumsal kimlik, bir kurumun ruhunu ve değerlerini yansıtan görsel öğelerin bir bütünüdür. Bu bilinçle, logo tasarımınızdan, mağaza dizaynınıza kadar tüm kurumsal iletişim bileşenlerinize bütünleyici bir anlayışla yaklaşıyoruz.

Deneyimli ve birikimli uzmanlarımızın profesyonel çözümleriyle marka değerinizi destekliyoruz. Markanızı daha akılda kalıcı kılıyoruz. Güven ve prestij algınızı yükseltiyoruz.

Tüketicinizle aranızdaki bağı güçlendiriyoruz.